Uus Huntloci versioon

20. apr. 2017

Avaldasime uue Huntloci versiooni 2.0.1, mis on uue kujundusega.

Olulisemad muutused on:

  • Kaardivaade on muutunud, kaotatud zoomi nupud, lisatud jahi käivitamise nupp (punasega), väike vajutus ekraanil teeb kaardi vaate suuremaks.
  • Menüü vaade on muutunud arusaadavamaks.
  • Äppi saab kasutada mugavalt kasutada ühe käega.
  • Jahisündmuste lisamisel on võimalik valida üle 80 erineva markeri. Sündmust saab selle looja poolt ka muuta.
  • Jahimenüü näitab paremini jahikoodi.
  • Näeb millal jaht alustati ning parem ülevaade jahisündmustest.
  • Vestluse vaade on tehtud arusaadavamaks. Kõik jahi lõpetamised ja lahkumised fikseeritakse vestluste menüüs.
  • Uus koera jälgimisseadme haduse vaade.
  • Lisandus tahvelarvuti tugi.
  • jne.

Huntloci koolitus Järvamaa jahimeestele

13. märts 2017

Järvamaa Jahindusklubis toimub 15. märtsil kell 17:30 Huntloci koolitus, kus  õpetame Huntlic keskkonna kasutust.

Täpsemalt vaatame, kuidas pidada jahti nutitelefonis, tutvustame koera jälgimissseadet, õpetame oma jahikaartide loomiste ning rajakaamera integratsiooni.

 

Tasuta ja tasulise versiooni erinevus

10. märts 2017
Tasuta versioon

Reaalajas jahimeeste asukohad

Teadete keskkond ja kiire helistamine

Jahisündmuste markeerimine ja osalejatega jagamine

Google kaardid (tee, satelliit, maastik, hübriid)

Oma jahiobjektide salvestamine

 

Tasuline versioon

Lisaks lihtsale versioonile:

Jahisosalejate liikumise suund ja liikumisteekond

Koera liikumise jälgimine

Kompassivaade ja navigeerimine

Juurdepääs portaali ja jahtide järelvaatamine

Jälgimisseadmete ja rajakaamerate haldamine

Maa-ameti kaardid ja kaardikihtide haldamine

Oma kaartide joonistamine

Huntloc toetas koduta koeri

22. veebr. 2017

Täna tegime pisikese toetuse Tartu Koduta Loomade Varjupaigale ning annetasime neile 14 koera kaelarihma, millega saavad siis koeri jalutama viia jne.

Tartu Koduta Loomade Varjupaik on väga tänulik iga annetuse eest. Lisaks rahalisele toetusele on oodatud ka materiaalne abi: kassi ja koera kuivtoit, kassi ja koera konservid, kassiliiv, loomadele sobilikud mänguasjad (pallid, nutsud, koeraköied, ronimis- ja küüneteritamisalused), kaela- ja jalutusrihmad (parimad on presendist), ketikarabiinid ja -pööritsad, aluspanu- ja pesamaterjal (vati-, baika, fliis- ja villatekid), froteevannilinasid ja froteekäterätikud – loomade kuivatamiseks, erinevates mõõtudes transpordiboksid ja näitusepuurid (kasside privaadiks), puhastuskeemiat ja koristusvahendeid.

Vaata ka Tartu Koduta Loomade Varjupaiga lehele http://www.loomadevarjupaik.eu/ ja ole abiks!

Tartu Koduta Loomade Varjupaik

Pakume võimalust lisada tasuta ruutloenduse kaart Huntlci äppi

10. veebr. 2017

Teadupärast peavad jahiseltsid igal aastal läbi viima ulukite ruutloenduse, mis tuleb teha 31. märtsiks. Kahjuks hetke ilmaolud, pole loenduse läbiviimist väga palju toetanud, kuid lähiaja ilmaprognoos siiski lubab lund ja lörtsi. Seega oleks asjakohane mõelda, kuidas sellel aastal jahimeestele pandud kohustust lihtsamini täita.

Huntloci poolt saame aidata ruutloenduse läbiviimist joonistades ruutloenduse kaardi kasutajale Huntloci äppi, mistõttu loendusel osalejad saavad loenduse läbiviimisel lihtsalt jälgida, kas järgitakse ruudujoont. Mitmekesi tehes on ka hea jälgida, kas kõik lõigud on läbi käidud.

Kaardi joonistamine on tasuta. Meile tuleb anda teada :
– Huntloci kasutaja telefoni number, kellele ruut lisada ja
– ruudu nimi või number.

Oma kaardisoovi saab edastada e-postile info@huntloc.com.

Vähemalt üks ööpäev pärast lumesadu viiakse ulukiruutudel läbi jäljeloendus, mille käigus registreeritakse kõik uued loendustransektiga ristuvad jäljerajad ja loendamisele kuuluvate lindude vaatlused. Ulukiruudu piires peab loendus olema läbi viidud sama päeva jooksul. Oluline on teada, et ruutloenduse alustamisest tuleb teavitada Keskkonnaametit.

Ruutloenduse metoodilist juhendit saada vaadata Keskkonnaagentuuri veebilehelt: http://www.keskkonnaagentuur.ee/failid/200909_ruutloenduse_met_juhend.pdf

Huntloci uus jälgimisseade

13. jaan. 2017

Saadaval uus Huntloci jälgimisseade HLT 2.6. Seade on kompakselt koos ühes karbis, mis on täielikult kinni liimitud. Seadmel puuduvad igasugused avad ja juhtmed. Isegi laadimine toimub juhtmevabalt. Sellega on tõstetud seadme vee- ja löögikindlust. Seade käib koera ohutusvesti, mistõttu on seadme levitingimused olulised paremad. Seadmel on sees 1850 mAh aku, mis annab aktiivset jälgimisaega  10 sekundilise intervalli juures 36 tundi ja ooteaega üle 30 päeva. Jätkuvalt on võimalus helistada koerale ja kuulata tema tegevust.

Komplekti hinnaks on 299€, mis sisaldab jälgimisseadet, juhtmevaba laadimisalust, autolaadijat, kaelarihma, koera vesti (suurused S, M, L), 1 aasta interneti koera jälgimisseadmesse (edaspidi maksumus 36€ aastas) ning koodikaarti Huntloci aastase litsentsiga.

Saab ka soetada lihtsalt jälgimisseadme ilma vestita. Selle lahenduse hinnaks on 249€.

Huntloci uus veebileht

6. jaan. 2017

Huntloci veebileht on saanud endal uue ilme. Oleme teinud lehel olulisi muutusi, et info oleks lihtsamini leitav.

Peamiseks muudatuseks on menüü ülesehitus, kus on eraldi alajaotus jahimehele ning koerale.

Litsentsi omanik näeb liikumist

4. dets. 2015

Detsembrist on Huntloci appis muutus. Jahis osalejate viimased liikumise jäljed ja kiirus on nähtav vaid litsentsi omanikele. Tasuta kasutajad näevad jätkuvalt kõigi jahis osalejate hetke asukohti.

Ametlik iOS versioon saadaval!

26. sept. 2015

Huntloci iOS esimene ametlik versioon on nüüd avalikult saadaval. Selles on olemas kõik meie täna pakutavad põhifunktsioonid – reaalajas jahi jälgimine ja infovahetus sh jahisündmuse asukoha markerid, metsas navigeerimine, koera jälgimisseame juhtimine, jahiobjektide haldamine, portaali logimine jne. App on saadaval lausa 10 keeles

Rajakaamera liidestamine Huntlocis

28. mai 2015

Tänasest on avalik meie veebiportaali uuem versioon, mis on toonud juurde metsakaamerate liidestamise (saab vaadata oma kaamera pilte). Samuti on paranenud jahtide järelvaatamine ning kaardikihtide valikusse on lisandunud kaks Maa-ameti kaarti: ortofoto kinnistupiiridega ning topo-kaart.

Testperioodil on metsakaamerate liidestamine saadaval kõigile litsentsiomanikele (NB! uued kasutajad saavad 2 kuud tasuta).

Oma metsakaamera liidestamiseks platvormiga tee nii:
1. lisa maa-alale kaamera asukoha marker, kas oma nutitelefonis või portaalis.
2. portaalis ava kaamera asukoha marker muutmiseks (pliiatsi märk) ning seal abi märgi all (“Help”) on toodud juhised, mis andmed tuleb kaamerasse sisestada (piltide saaja e-posti aadress ja piltide saatja e-posti aadress).

Kui kõik läks õigesti, siis pildid hakkavad tulema Huntloci portaali, kus kasutaja neid näeb ja saab ka jagada.